Denné menu

Virtuálna prehliadka okrasnej záhrady Penzión Fantázia MichalováVirtuálna prehliadka - Penzión Fantázia Michalová  Penzión Fantázia Michalová na YouTube   facebook   telefon+421 48 6189 327

Relax centrum

Oddýchnuť a načerpať nové sily môžete počas celého pobytu v našom relax centre. K dispozícii je nielen pre ubytovaných klientov ale pre širokú verejnosť. Otváracie hodiny Relax centra sú podľa dohovoru a na objednávku vopred. 

Obdarujte Vašich priateľov či rodinu Darčekovým poukazom na vstup do Relax centra - vyhotovíme Vám ho podľa požiadaviek. 

Služby relax centra: 

Názov službyDoba trvania
Klasická masáž 20 minút 
  40 minút
Fínska sauna 1 hodina
 - ochladzovacia kambala, sprcha, lehátka          

Kolektív Amway Slovensko

Ďakujeme neuveriteľným ľuďom, zamestnancom Penziónu Fantázia a EuroSalaša, že nám pripravili dva dni skvelej zábavy, vynikajúceho jedla a ľudského prístupu ku klientom. 

Rodina Masarovič Bratislava

Strávili sme na Horehroní krásny víkend aj vďaka Vám :-). Boli sme so všetkým spokojní a obzvlášť milý bol personál. Bola to krásna dovolenka. Ďakujeme. 

Martin Madej, Miňo Kereš 

Tento penzión má jedinú chybu!!! ...je ďaleko od Bratislavy. Ináč by sme tu trávili hádam každý víkend. No nie až tak ďaleko, aby sme sa sem nevrátili. Do skorého videnia.

Návrat hore - Go to top