Denné menu

Virtuálna prehliadka okrasnej záhrady Penzión Fantázia MichalováVirtuálna prehliadka - Penzión Fantázia Michalová  Penzión Fantázia Michalová na YouTube   facebook   telefon+421 48 6189 327

parny vlacik 2016 900x328

 

Milí rodičia, čo tak urobiť pre Vás a Vaše deti zážitkový pobyt s programom? 

Prídte si vychutnať jedinečný zážitok jazdy ozubnicovým parným vláčikom.

parny vlacik listok

Parný vláčik premáva v dňoch 

20.8., 3.9. a 17.9.2016 Zbojská - Tisovec

22.10.2016 bude vypravený z Pohronskej Polhory do Tisovca.

 

Parný vláčik - Ozubnicová železničná trať Tisovec - Pohronská Polhora vznikla v roku 1896, najmä pre potreby rozvíjajúceho sa hutníckeho priemyslu. Keďže jej pôvodné ozubnicové zariadenie šťastne prežilo obdobie útlmu výroby železa v druhej polovici 20. storočia, mohla sa železnica stať v roku 2008 kultúrnou pamiatkou. Na základe jedinečnej akvizície ozubnicového parného rušňa zo zrušenej rumunskej ozubnicovej železnice sa táto slovenská železničná trať stala jediným miestom v Európe, na ktorom si je možné v plnosti vychutnať dávno zabudnutý zážitok jazdy ozubnicovým parným vlakom na železnici normálneho rozchodu. 

 

  

Po parnom vláčiku si môžete vychutnať prehliadku našej botanickej záhrady s detským ihriskom v našom Penzióne Fantázia na Michalovej. Ubytovanie k dispozícii v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Stravovanie formou polpenzie alebo raňajok.

 

penzion michalova preliezky 960x350

Kolektív Amway Slovensko

Ďakujeme neuveriteľným ľuďom, zamestnancom Penziónu Fantázia a EuroSalaša, že nám pripravili dva dni skvelej zábavy, vynikajúceho jedla a ľudského prístupu ku klientom. 

Rodina Masarovič Bratislava

Strávili sme na Horehroní krásny víkend aj vďaka Vám :-). Boli sme so všetkým spokojní a obzvlášť milý bol personál. Bola to krásna dovolenka. Ďakujeme. 

Martin Madej, Miňo Kereš 

Tento penzión má jedinú chybu!!! ...je ďaleko od Bratislavy. Ináč by sme tu trávili hádam každý víkend. No nie až tak ďaleko, aby sme sa sem nevrátili. Do skorého videnia.

Návrat hore - Go to top