Denné menu

Virtuálna prehliadka okrasnej záhrady Penzión Fantázia MichalováVirtuálna prehliadka - Penzión Fantázia Michalová  Penzión Fantázia Michalová na YouTube   facebook   telefon+421 911 610 130

Reštaurácia v Penzióne Fantázia ***

terasamala

Reštaurácia ponúka svoje služby nielen ubytovaním hosťom, ale aj všetkým hladným cestovateľom. Nájdete u nás výbornú kuchyňu s príjemnou atmosférou a personálom.  V ponuke jedálneho lístka nájdete pre každého niečo - pre labužníkov špeciality, pre vegetariánov zeleninové jedlá či šaláty, v ponuke sú aj jedlá pre celiatikov, najmenší sa určite potešia sladkým jedlám. 

Naše jedlá sú z domácich produktov, cielene sa vyhýbame polotovarom, niektoré produkty vyrábame priamo v našej kuchyni a všetko z čerstvých surovín. 

Počas týždňa sme pre Vás pripravili obedové menu (11-14.00 hod.). 

Penzión Fantázia *** - reštaurácia je ocenený 4 hviezdičkami ako Zariadenie priateľské k deťom. Je pre nich k dispozícii detská stolička a detský kútik s knižkami, omaľovankami, pastelkami, kde sa môžu pred, počas i po jedle na chvíľku zahrať. 

Pre ubytovaných hostí je možnosť objednania raňajok alebo polpenzie, ktoré sa podávajú formou výberu z niekoľkých menu. Cena polpenzie 22 €/osoba, raňajky 10 €/osoba.

Súčasťou reštaurácie je aj novozrekonštruovaná Spoločenská miestnosť -  vhodná na organizovanie školení, osláv, spoločenských posedení....kapacita do 40 osôb. 

V letnom období sme pre Vás pripravili letnú terasu s výhľadom na prekrásnu záhradu s jazierkom, altánkom a detským ihriskom. K dispozícii Vám bude aj Letná koliba na organizovanie rodinných osláv, stretnutí a svadieb

Otváracia doba reštaurácie: 

Pondelok až Štvrtok  od 11 hod do 18 hod.
Piatok až Nedeľa  od 11 hod do 20 hod.

Rodinné a spoločenské  akcie, organizované podujatia , svadby a krstiny  zabezpečíme aj v soboty a nedele, alebo mimo otváracích hodín - kontakt na č.t. 0903610126 zodpovedná Eva Grénerová.
Recepciu a ubytovanie  vybavujeme non stop na  čísle telefónu 0911610130, alebo na  penzioTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


detskeihriskomalespolmiestnostpeknamala

  

 

Kontakt

Penzión Fantázia
Hrádza 2
976 57 Michalová

Tel.: +421 (0)903 610 126
Mobil: +421 (0)911 610 130

penzion@penzionfantazia.sk

Rodina Masarovič Bratislava

Strávili sme na Horehroní krásny víkend aj vďaka Vám :-). Boli sme so všetkým spokojní a obzvlášť milý bol personál. Bola to krásna dovolenka. Ďakujeme. 

Martin Madej, Miňo Kereš 

Tento penzión má jedinú chybu!!! ...je ďaleko od Bratislavy. Ináč by sme tu trávili hádam každý víkend. No nie až tak ďaleko, aby sme sa sem nevrátili. Do skorého videnia.

Návrat hore - Go to top