Denné menu

Virtuálna prehliadka okrasnej záhrady Penzión Fantázia MichalováVirtuálna prehliadka - Penzión Fantázia Michalová  Penzión Fantázia Michalová na YouTube   facebook   telefon+421 48 6189 327

Reštaurácia v Penzióne Fantázia ***

terasamala

 

 

Nájdete u nás výbornú kuchyňu s príjemnou atmosférou a personálom.  V ponuke jedálneho lístka nájdete pre každého niečo - pre labužníkov špeciality, pre vegetariánov zeleninové jedlá či šaláty, v ponuke sú aj jedlá pre celiatikov, najmänší sa určite potešia sladkým jedlám. 

Naše jedlá sú z domácich produktov, cielene sa vyhýbame polotovarom, niektoré produkty vyrábame priamo v našej kuchyni a všetko z čerstvých surovín. 

Počas týždňa sme pre Vás pripravili obedové menu (11-14.00 hod.). 

Penzión Fantázia *** - reštaurácia je ocenený 4 hviezdičkami ako Zariadenie priateľské k deťom. Je pre nich k dispozícii detská stolička a detský kútik s knižkami, omaľovankami, pastelkami, kde sa môžu pred, počas i po jedle na chvíľku zahrať. 

Pre ubytovaných hostí je možnosť objednania raňajok alebo polpenzie, ktoré sa podávajú formou výberu z niekoľkých menu.

Súčasťou reštaurácie je aj novozrekonštruovaná miestnosť - salónik - vhodný na organizovanie školení, osláv, spoločenských postedení....kapacita do 40 osôb. 

V letnom období sme pre Vás pripravili letnú terasu s výhľadom na prekrásnu záhradu s jazierkom, altánkom a detským ihriskom. K dispozícii Vám bude aj Letná koliba na organizovanie rodinných osláv, stretnutí a svadieb

Otváracia doba reštaurácie:

 Pondelok až Nedeľa 11.00 - 20.00 hod. detskeihriskomalespolmiestnostpeknamala

 

Raňajky na požiadanie

Kontakt

Penzión Fantázia
Hrádza 2
976 57 Michalová

Tel.: +421 (0)48 618 9327
Mobil: +421 (0)911 610 130

penzion@penzionfantazia.sk

Kolektív Amway Slovensko

Ďakujeme neuveriteľným ľuďom, zamestnancom Penziónu Fantázia a EuroSalaša, že nám pripravili dva dni skvelej zábavy, vynikajúceho jedla a ľudského prístupu ku klientom. 

Rodina Masarovič Bratislava

Strávili sme na Horehroní krásny víkend aj vďaka Vám :-). Boli sme so všetkým spokojní a obzvlášť milý bol personál. Bola to krásna dovolenka. Ďakujeme. 

Martin Madej, Miňo Kereš 

Tento penzión má jedinú chybu!!! ...je ďaleko od Bratislavy. Ináč by sme tu trávili hádam každý víkend. No nie až tak ďaleko, aby sme sa sem nevrátili. Do skorého videnia.

Návrat hore - Go to top