Denné menu

Virtuálna prehliadka okrasnej záhrady Penzión Fantázia MichalováVirtuálna prehliadka - Penzión Fantázia Michalová  Penzión Fantázia Michalová na YouTube   facebook   telefon+421 48 6189 327

Husacie hody

sliepockaOd 11.09.2020 Vás radi privítame na Husacích hodoch, kde na Vás čakajú lokše, husacia pečienka, pečené husacie stehná, husacie prsia na jablkách či busniciach...

Čítaj viac... 

Firemný teambuilding

prazdninyRozmýšľate kam na teambuilding? U nás je pre Vás pripravený zážitkový program súťažnou formou, krásna príroda, domáce jedlá, prekrásna záhrada, školiaca miestnosť.... info tu

Školiaca miestnosť

prazdninyAktuálnou novinkou je postavenie novej školiacej miestnosti, plne vybavenej technikou...Popri školení možnosť ubytovania, celodennej stravy, večernej opekačky a všetko iné podľa požiadaviek :-) viac info tu...

Cyklovýlety

Pobyt v nádhernej prírode a v našom penzióne je zaručeným relaxom. Netreba však chodiť len pešo. Stačí nasadnúť na bycikel a priamo z penziónu vyraziť !!! 

V okolí nieje núdza o krásne túry. Každý predsa vie, že sa nachádzame v nádhernom prostredí Nízkych Tatier a turisti náš kraj vyhľadávajú aj práve kvôli prírode a brezno certovica 57možnostiam, ktoré ukrýva. V okolí nenájdeme len množstvo turistických chodníkov, ale aj kilometre cyklotrás. 

Tu si môžete vybrať cyklotrasu podľa náročnosti, vzdialenosti či času: 

https://www.mtbiker.sk/cyklotrasy/br 

My vám na cestu urobíme stravné balíčky, zabezpečíme pitie, úschovu byciklov a po náročnom dni si u nás oddýchnete v saune či na krásnej terase pri opekačke. 

 

Kontakt

Penzión Fantázia
Hrádza 2
976 57 Michalová

Tel.: +421 (0)48 618 9327
Mobil: +421 (0)911 610 130

penzion@penzionfantazia.sk

Kolektív Amway Slovensko

Ďakujeme neuveriteľným ľuďom, zamestnancom Penziónu Fantázia a EuroSalaša, že nám pripravili dva dni skvelej zábavy, vynikajúceho jedla a ľudského prístupu ku klientom. 

Rodina Masarovič Bratislava

Strávili sme na Horehroní krásny víkend aj vďaka Vám :-). Boli sme so všetkým spokojní a obzvlášť milý bol personál. Bola to krásna dovolenka. Ďakujeme. 

Martin Madej, Miňo Kereš 

Tento penzión má jedinú chybu!!! ...je ďaleko od Bratislavy. Ináč by sme tu trávili hádam každý víkend. No nie až tak ďaleko, aby sme sa sem nevrátili. Do skorého videnia.

Návrat hore - Go to top